عواقب سرعت پایین طراحی سایت

 سرعت پایین طراحی سایت زمانیکه بازدیدکنندگان وارد سایت تان می شوند، به تجربه کاربرد کارایی نیاز دارند که صفحات وب با سرعت بارگذاری بالا آن راتوصیف کند. هیچ فردی نمی خواهد برای باز شدن یک صفحه سایت چندین ثانیه صبرکند. این همه راخسته می کند.

عدم وجود سلسله مراتب بصری (دیداری)

زمانیکه از وب سایتی بازدید می کنید و چشمان تان ازنقطه ای به نقطه دیگر می پرد و سعی می کند صفحات وب را بیابد، در محل کار این سلسله مراتب دیداری مناسب نیست که دو دلیل عمده دارد:

  • حس عدم اعتماد، نارضایتی و ناخوشایندی را برای بازدیدکنندگان وب فراهم می آورد.
  • برای آنکه بازدیدکنندگان  محتوای سایت شما را بخوانند، و آنها را به مشتری خوبی تبدیل کنند باید تاجای ممکن از میزان موانع بکاهید.

علم ثابت کرده است که  سلسله مراتب دیداری بر روی صفحات طولانی  بهتر مشتری را علاقه مند می کند. اگربازدیدکنندگان خود را وادارسازید از یک سایت طولانی دیدی کنند، در واقع توجه آنها را به یک اجزا در ثانیه محدود ساخته اید.

به تصویر زیرنگاه کنید

طرحی سایت و عواقب آن

سلسله مراتب دیداری یعنی همین.

یک بخشی از اطلاعات که برای تان مهم است را بزرگ کنید .

طراحی وب سایت قدیمی

تقریبا هر مشتری دوست دارد سایت های آنلاین را کشف کند، سایت هایی که از لحاظ دیداری جذاب و به روز هستند. علاوه بر درخواست دیداری اش، وب سایت هایی که با دقت طراحی شده اند دارای ویژگی های بهتری هستند و ما تمایل داریم به سادگی عاشق سایت هایی شویم که در طراحی سایت موثر سرمایه گذاری می کنند.

در این عصر مدرن، تجارت های بیشتر و بیشتر آنلاین می شوند درنتیجه سعی کنید سایت خود رابا طراحی های عالی، مناسب و جذاب ازسایت های دیگر متمایزکنید. تبلیغات بیش از حد، ستون ها، فضاهای خالی سفید، گرافیک تار همگی  باعث می شوند وب سایت تان قدیمی به نظر آید.

یکی از عامل های اصلی ضعف در وب سایت شما عدم بهینه سازی سایت است که همواره باید به آن توحه داشت.

ارسال نظر