3 دلیل عدم دریافت لینک

در این مقاله به 3 دلیل عدم دریافت لینک میپردازیم.حال که گوگل وب سایت هایی با لینک خراب را جریمه می کند، دریافت لینک هایی با کیفیت بالا نسبت به قبل بسیار اهمیت یافته است. بسیاری از افراد بر این باورند محتوا بسیار مهم است و تا حدی این امر صحت دارد. با این وجود لینک های خوب برای اطمینان از اینکه افراد محتویات شما را بیابند ضروری است.

همانطور که ممکن است متوجه شوید، لینک های خوب به سختی قابل دریافت هستند. اگر رقابت لینک تان جواب ندهد چه می کنید؟ کار اشتباهی انجام دادید؟ دراینچا چندین دلیل برای عدم دریافت لینک های درخواستی را قید می کنیم.

1. با دیگر سایت ها رابطه ای ندارید

اگر با شرکای لینک احتمالی تان همانند لیستی رفتار کنید که می خواهید از شر آن خلاص شوید ، پاسخ های مثبت زیادی دریافت نخواهید کرد.  افراد نمی خواهند فقط در لیست تان یک قلم یا آیتم وجود داشته باشد.

اگررابطه ای را با مالک سایت دیگری ایجاد کردید، این احتمال بسیار وجود خواهد داشت که لینکی را دریافت کنید. پیش از تبلیغ سایت تان، با دیگر سایت ها خارج از درخواست های تبلیغاتی در تعامل باشید. دوستان وب سایت شما را به اشتراک گذارده و به سایت شما لینک می کنند.

2. با دیگر سایت ها به درستی ارتباط برقرارنکردید .

برخی افراد تویتر را ترجیح می دهند، دیگر افراد در XingیاLinkein قابل دسترسی هستند. اگر طبق بالا تماس برقرارکرده باشید، احتمالا می دانید که از شیوه تماس دلخواه آگاه هستید.

حتی راجع به ارسال پیغام های درخواست لینک با حجم بالا فکر هم نکنید. ایمیل هایی با حجم بالا مناسب نیستند و افراد گمان می کنند شما اسپمر Spammer هستید.

3. هیچ انگیزه ای وجود ندارد.

چه سودی برای من دارد؟ اگر دلیل قانع کننده ای برای لینک شدن به محتوای تان نداشته باشید، افراد با شما لینک نخواهند شد. به جای نوشتن" مقاله عالی من را ببینید" جمله زیر را بنویسید:" آیا خوانندگان وبلاگ شما نیز همین مشکل را دارند؟" این گونه در واقع راه حلی را برای مشکلات خوانندگان تان ارائه داده اید.

اگر می خواهید دیگر افراد به سایت تان لینک شوند، باید دلیلی برای این کار داشته باشید. بطور واقع بینانه، دیگر افراد به سایت تان اهمیت نمی دهند. باید کاری را پیشنهاد دهید که به دیگر سایت ها کمک کند.

ارسال نظر