طراحی سایت خودرو

طراحی سایت خودرو با توجه به تعداد و افزایش شرکت های خودرو سازی و رقابت شدید بین آنها، خودرو سازان باید به فکر جذب مشتریان زیاد برای خود با طراحی سایت خودرو باشند؛ البته مشتریانی وفاداری هستند که بعد از استفاده از خودروی تولید شده ی شرکت، آن را به سایر افراد نیز سفارش می نمایند. بجز بازاریابی مفید و رعایت اصول ارتباط با مشتری و جذب آنان، در دنیای امروز باید به فکر داشتن فروش از طریق اینترنت و ارائه خدمات و راهنمای مشتریان از طریق اینترنت بود. زیرا با توجه به دسترس بودن اینترنت برای همگان، باعث آسانی کار برای مشتریان خود به وسیله طراحی سایت خودرو برای شرکت های خودرو سازی خواهید شد. که قطعا باعث جذب مشتریان بیشتر خواهد شد.

حتی مسئله طراحی سایت خودرو را نیز می توان برای نمایشگاه های فروش اتومبیل و نمایندگی های فروش خودرو نیز بکار رود و شاهد افزایش فروش در زمینه فروش محصولات و خودرو ها و قطعات یدکی باشیم.

امکاناتی که از طریق طراحی سایت خودرو در اختیار ما برای برقراری ارتباط با مشتری قرار خواهد گرفت، متعدد می باشد و حتما از طریق این امکانات که در سایت در اختیار مشتریان قرار خواهیم داد، درصد فروش ما را چندین برابر خواهد نمود.

تعدادی از این امکانات را که یک وب سایت برای شما در زمینه خودرو می تواند فراهم کند به شرح ذیل می باشد.

 1. نمایش محصولات خودرو
 2. بخش قطعات یدکی خودرو
 3. سفارش خودرو: قسمتی برای سفارش دادن خودرو های سفارشی
 4. خرید خودرو: بخشی برای خرید خودرو از مشتریان
 5. فروش خودرو: بخشی برای فروش خودرو های داخل انبار یا نمایشگاه
 6. ارتباط با مشتری
 7. آدرس نمایندگی ها
 8. اخبار تولید ماشین های جدید و فناوری های جدید در زمینه خودرو سازی

طراحی سایت خودرود بهترین گزینه برای معرفی خودرو

شرکت طراحی سایت میهن وب گستر در تمام زمینه های تجاری تجربیاتی را که همراه با علمی ترین روش های طراحی سایت نوین می باشد، برای طراحی سایت خودرو سازی به کار می گیرد، تا تجارت شما رونق بیشتری نسبت به گذشته پیدا نماید. که این امر مستلزم جذب مخاطب و مشتریان بیشتر نسبت به کسب و کار شما خواهد بود.

البته نکته مهم در اینجا داشتن سایتی بهینه می باشد که باعث افزایش رنک پیج شما در موتور های جست و جو شود؛ یعنی در صورت سرچ و جست و جو کلماتی مانند:

 • فروش خودرو
 • خرید خودرو
 • نمایندگی محصولات خودرو
 • شرکت های خودرو سازی
 • و حتی نام شرکت یا نمایشگاه خودروی شما

در لیست نتایج حاصله، نام شرکت شما در بین موارد ابتدایی لیست باشد، تا شما بازدید کننده بیشتری را برای خود جذب نمایید.

شرکت میهن وب گستر بعد از طراحی سایت شما، این امر را در دستور کار خود قرار داده است و وظیفه خود می داند که باعث پیشرفت و ارتقاء وب سایت شما در اینترنت شود. تمام این مراحل را بدون هزینه اضافی به طور کامل و با آموزش رایگان برای شما انجام خواهد داد، تا شما نیز در دنیای مجازی بتوانید مشتریان فراوانی را جذب نمایید.

هدف ما ارتقاء شغلی شما ست؛ پیشرفت شما نیز پیشرفت ما خواهد بود.

ویژگی های سایت خودرو :

ویژگی مهمی که باید در طراحی وب سایت خودرو در نظر داشته باشیم، این می باشد که محصولات شرکت خودرو سازی را با عکس های متنوع و همچنین با توضیحات کامل از امکانات خودرو، در قابی جذاب به کاربران معرفی نماییم.

زیرا این کار باعث جذب مشتریان نسبت به خرید آن محصول خواهد شد.

مسلما یک مشتری اگر قصد خرید محصولی را داشته باشد، تحقیقات زیادی درباره آن خواهد نمود، در صورتی که ما از طریق توضیحات و معرفی محصول، تمام سوالات یک مشتری را پاسخ دهیم، و همچنین معایب و مزایای یک خودرو را به طور کامل به مشتری توضیح دهیم و امکان مقایسه ای خودرو ها را با هم ایجاد نماییم، میتوانیم در ترغیب مشتری نسبت به خرید یک خودرو اثر داشته باشیم و یا حتی تمام مشتریان را نسبت به خرید یک خودرو خاص ترغیب نماییم.

همچنین می توانیم ویژگی از جمله خرید اینترنتی برای محصولات خود در طراحی سایت در نظر بگیریم که باعث سهولت حال مشتریان خود شویم.

هدف از داشتن سایت خودرو چیست

هدف اصلی خودرو سازان و نمایندگی های فروش خودرو از طراحی سایت خودرو، معرفی محصولات خود از طریق اینترنت به مشتریان می باشد. معرفی کامل محصولات به همراه توضیحات از قبیل:

 • امکانات خودرو
 • قیمت خودرو
 • ویژگی های خودرو
 • رنگ بندی خودرو
 • و...

از جمله این توضیحات می باشد که باعث می شود مشتریان به راحتی از طریق مطالعه آنها، درباره محصولی که قصد خرید آن را دارند تحقیق نمایند و در صورت جلب نظر، آنرا خریداری نمایند.

مسئله مهمی که باید آن را در طراحی سایت خودرو در نظر بگیریم، اصول حرفه ای طراحی سایت و موارد بهینه سازی سایت می باشد که باعث جذب مشتریان و کاربران بیشتر به وب سایت ما خواهد شد.

شرکت طراحی سایت میهن وب گستر باتوجه به داشتن اصول حرفه ای کاری، رسیدن موفقیت وب سایت شما در دنیای اینترنت را از وظایف خود دانسته است، و هدف شرکت میهن وب گستر پیشرفت و ارتقاء نام تجاری مشتریان است.

شما با انتخاب شرکت میهن وب گستر با توجه به سابقه درخشان این شرکت در زمینه طراحی سایت، حتما به موفقیت خواهید رسید.

دلایل موفقیت سایت های خودرو :

مهمترین دلیل موفقیتی که در طراحی سایت خودرو می تواند اتفاق بیفتد، داشتن تعداد زیادی بازدید کننده از وب سایت می باشد، که با هدف مشخص در زمینه خودرو تحقیق نموده اند.

برای این منظور وب سایت ما باید در کلمات کلیدی مثل:

 • خرید خودرو
 • فروش خودرو
 • خدمات خودرو
 • قیمت خودرو
 • نمایندگی خودرو
 • شرکت خودرو سازی
 • و...

در رتبه بالا در لیست موتورهای جستجوگر در سرچ اینگونه واژه ها می باشد.

زیرا بسیاری از مردم در جهان امروزه خریدهای خود را از طریق اینترنت انجام می دهند و همچنین تحقیق های خود را برای خرید کالا های متنوع از طریق بستر اینترنت و موتورهای جستجوگر انجام می دهند.

ما در صورت جذب این کاربران می توانیم بازار فروش خود را افزایش داده و به افزایش فروش شرکت خودرو سازی خود کمک نماییم.

شرکت طراحی سایت میهن وب گستر با آشنایی کامل نسبت به مسائل بهینه سازی سایت می تواند بهترین انتخاب شما برای طراحی سایت خودرو باشد. شما می توانید دلیل این گفته های ما را در بخش بهینه سای وب سایت و جدول نتایج بدست آمده، مشاهده نمایید و گفته های ما را تصدیق نمایید. همچنین نمونه های کاری شرکت میهن وب گستر در طراحی سایت خودرو را در قسمت پایینی این صفحه می توانید مشاهده نمایید.

هزینه های طراحی سایت خودرو :

تعرفه طراحی سایت خودرو و پیاده سازی آن بستگی به امکانات مورد نظر شما برای وب سایت خود دارد. تعرفه های طراحی سایت خوردو شرکت میهن وب گستر، با توجه به زمان و ارزش کاری سنجیده شده و بصورت منصفانه ای ارائه می گردد.

برای اطلاع از هزینه و قیمت طراحی با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار نمایید :

خط اختصاصی تهران : 77476631-021

نمایندگی گرگان :‌ 32236907-017

آدرس ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نظرات   

 
0 #1 همزن مغناطیسی در تاریخ: جمعه 07 خرداد 1395 ، ساعت 08:03 ق ظ
واقعا مطلب جالب و مفیدی بود و استفاده کردم ، از سایت خوبتون متشکرم
نقل قول
 

ارسال نظر