طراحی سایت نیازمندی

طراخی سایت نیازمندی ، سایتی می باشد که در آن مشاغل، محصولات و خدمات در دسته بندی های مختلف و جدا از هم ارائه می شوند. یکی از مهم ترین نکته ها در اینترنت وجود سایت نیازمندی می باشد. به این دلیل که تمامی افراد به اطلاعات شرکت ها، خدمات دهندگان، فروشندگان و راه های تماس با آنها که به شکل آگهی در سایت نیازمندی ثبت می شوند، نیاز دارند.

به طور خلاصه سایت نیازمندی ها، بانک اطلاعات کاملی از آگهی های شرکت های مختلف، فروشندگان، خدمات دهندگان با تفکیک موضوعی و منطقه ای می باشد.

از آنجایی که نیازمندی ها شامل حوزه وسیع و موضوعات گوناگون، مشاغل مختلف و نیز کلمات کلیدی نامحدودی را شامل می شود، طراحی سایت نیازمندی  از حساس ترین انواع طراحی های سایت می باشد که اگر به درستی و بر طبق استانداردها و تکنولوژی های روز و بر مبنای سئو و موتورهای جستجو گر طراحی گردد، مدیران آن می توانند به سوددهی بسیار زیادی از طریق سایت آگهی نامه و نیازمندی خود برسند.

از نمونه های موفق خارجی این نوع وب سایت ها می توان به سیستم classifieds در سایت ebay  و از نمونه های موفق ایرانی به سایت ایستگاه و ایران تجارت می توان اشاره کرد.

 طراحی سایت نیازمندی ها توسط متخصصین شرکت میهن وب گستر

سایت های ایستگاه و ایران تجارت با وجود ضعف های آشکار خود توانسته اند به موفقیت چشمگیری دست پیدا کنند. به این دلیل که در طراحی سایت های تبلیغاتی و نیازمندی در ایران اول بوده اند. اما به دلیل وسعت زیاد در این زمینه کاری که تمامی مشاغل و اصناف را شامل می شود، سایت های نیازمندی زیاد دیگری توانستند به موفقیت های حتی بیشتری پیدا کنند.

شرکت میهن وب گستر با اصلاح سایت های موفق نیازمندی مختلف و طراحی اختصاصی آن توانسته است سایت های قدرتمند تبلیغاتی و نیازمندی ای را طراحی کند. از جمله سایت های موفق طراحی شده توسط ما، سایت سانیاز می باشد که موفقیت آن به قدری است که در کلمات ثبت آگهی، آگهی رایگان، درج آگهی، آگهی، سایت نیازمندی، تبلیغات رایگان، خرید موتور، فروش موتور، سایت تبلیغاتی، درج آگهی رایگان و بیش از 2850 کلمه کلیدی دیگر در صفحه اول گوگل و حتی لینک های 1 تا 3 گوگل باشد.

طراحی سایت نیازمندی ، آگهی و تبلیغاتی یکی از تخصص های اصلی شرکت میهن وب گستر در طراحی سایت می باشد.

ویژگی های سایت سایت نیازمندی

نمایش آگهی ها بصورت دسته بندی شده بر اساس موضوعات و بر اساس مناطق و تقسیمات شهری از ویژگی های اصلی یک سایت نیازمندی می باشند. سایت نیازمندی ها، محلی برای ثبت آگهی، تبلیغ شرکت ها و ارائه دهنده های تبلیغات و محصولات می باشد. در صورتی که ثبت آگهی به شکل روان و ساده باشد، یکی از نگرانی های کاربران برطرف می شود.

اما دیده شدن آگهی کاربران و جواب گرفتن از سایت نیازمندی، مهمترین ویژگی یک سایت نیازمندی می باشد که در این زمینه در بخش دلایل موفقیت سایت نیازمندی، توضیح کاملی ارائه شده است.

از مهمترین ویژگی های سایت های نیازمندی و سایت هایی که به شکل آگهی های تبلیغاتی فعالیت می کنند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

نمایش آگهی های متنی، لینک دار، ویژه، نمایش آگهی های استان ها و شهرها، تفکیک آگهی های به صورت دسته بندی شده، دسته بندی موضوعی قوی و جامع، تفکیک آگهی های ثبت شده توسط یک کاربر، پنل کاربری ساده، سیستم موجودی حساب و موجودی هدیه، بخش های مختلف برای تبلیغات بنری و متنی، روان بودن و ساده بودن عضویت و ثبت آگهی، سیستم های پورسانت دهی، بخش آگهی های تخفیفی، سیستم پرداخت آنلاین و فیشی و ...

هدف از داشتن سایت نیازمندی

درآمد زایی!

کسب درآمد از سایت، از اهداف نهایی یک سایت نیازمندی و تبلیغاتی می باشد که با توجه به گسترده بودن زمینه آن و نیاز همه اصناف به تبلیغات هدفمند، این امر حتی با وجود رقبای زیاد، امکان پذیر می باشد.

اما کسب این درآمد به این راحتی نمی باشد و این درآمد عظیم با کار کردن و توجه زیاد به طراحی وب سایت و البته اصولی بودن کار امکان پذیر می باشد.

شرکت طراحی سایت میهن وب گستر با تجربه فراوان و موفق در زمینه طراحی سایت نیازمندی و آگهی، برای رسیدن به هدف نهایی راه کارهای فراوانی را بدست آورده است که با در اختیار گذاشتن آن به مشتریان خود، توانسته است آنها را چندین پله جلو بیاندازد که گواه این امر نمونه کارهای موفق این شرکت در طراحی سایت نیازمندیها می باشد.

طراحی سایت نیازمندی، باید بر اساس سئو و موتورهای جستجوگر صورت پذیرد. چرا که ورود کاربران، راه رسیدن به هدف درآمد زایی برای مدیران این سایت های می باشد.

دلایل موفقیت سایت های نیازمندی

بازدید واقعی!

بازدید زیاد از یک سایت نیازمندی، مهمترین دلیل موفقیت برای آن سایت می باشد و رسیدن به هدف درآمد زایی از سایت نیازمندی، تنها با پر بازدید کردن این سایت امکان پذیر می شود.

سایت نیازمندی، محل درج آگهی های شرکت ها و ارائه دهندگان خدمات و محصولات می باشد. اگر صاحبان آگهی از آگهی ثبت شده در یک سایت نیازمندیها جواب بگیرند و تعداد تماس هایشان بالا برود، آگهی خود را در آن سایت ویژه می کنند تا بهتر دیده شود. بنابراین یک سایت نیازمندی باید پر  باشد تا آگهی های آگهی دهندگان دیده شود.

مهمترین روش برای افزایش تعداد بازدید گنندگان از این سایت ها، آن هم به شکل هدفمند، استفاده از گوگل می باشد، چرا که 80 درصد بازدید کنندگان از طریق گوگل به سایت ها وارد می شوند. بنابراین اگر بخواهیم سایت نیازمندی ای داشته باشیم که با کمترین هزینه و کمترین کار به بازدهی مالی برای ما برسد، باید طراحی سایت را بر اساس سئو و موتورهای جستجو گر انجام دهیم.

شرکت طراحی سایت میهن وب گستر، با تخصص و دانش کامل در زمینه بهینه سازی سایت شما در موتورهای جستجوگر بدون هزینه و تنها با طراحی استاندارد سایت شما در خدمت شما می باشد. گواه این موضوع داشتن لینک های مشتریان خود مثل سانیاز در صفحه ی اول گوگل مانند کلمات ثبت آگهی، آگهی، آگهی رایگان، تبلیغات رایگان، درج آگهی و آگهی فروش خودرو، فروش موتور، خرید موتور، سایت آگهی موتور، ثبت تبلیغات رایگان و ... می باشد.

امکانات پیش فرض سایت های آگهی نامه و نیازمندی

 1. ماژول آگهی ها با امکان ثبت آگهی بدون نیاز به عضویت و عضویت اتوماتیک کاربران با ارسال رمز و تایید آگهی به صورت اس ام اس و ایمیل
 2. در نظر گرفتن قابلیت دسته بندی آگهی ها بصورت داینامیک در طراحی سایت
 3. قابلیت ثبت فیلدهای داینامیک برای هر دسته بندی بصورت مجزا
 4. امکان ثبت آگهی های استانی و فیلتر و جستجوی مخصوص برای یک استان
 5. امکان مدیریت عکس ها و آیکون های سایت
 6. امکان مدیریت کلمات کلیدی و توضیحات آگهی ها و دسته بندی های و به طور کلی همه ی بخش های سایت بصورت مجزا جهت سئوی قوی سایت
 7. مدیریت گزارش دهی تخلفات کاربران به مدیر سایت
 8. مدیریت پیغام ها توسط کاربران سایت و آگهی دهندگان با قابلیت ارسال ایمیل و اس ام اس
 9. سیستم موجودی حساب برای کاربران
 10. قابلیت ثبت موجودی هدیه در یک بازه ی زمانی برای کاربران عضو سایت
 11. قابلیت اتصال سیستم پرداخت به تمامی بانک ها و سیستم های پرداخت واسط مانند پی لاین و ...
 12. قابلیت ثبت صفحات مجزا برای کاربران به شکل منو
 13. ایجاد پروفایل برای تمامی کاربران با قابلیت ثبت منو و آگهی و مشخصات شخصی و تصویری
 14. مدیریت لینک های مفید و دسترسی های سریع
 15. مدیریت آپلود فایل و گالری آپلود برای مدیران سایت
 16. مسیر و آدرس جاری کاربران در تمامی صفحات سایت نیازمندی
 17. گالری تصاویر برای آگهی ها با امکان محدود کردن کاربران
 18. امنیت فایل های آپلود شده
 19. فشرده سازی صفحات برای لود سریع صفحه های سایت
 20. قابلیت جستجوی هوشمند با قابلیت auto fill
 21. قابلیت جستجوی پیشرفته بر اساس فیلدهای تعریف شده مدیر برای هر دسته بندی به شکل مجزا
 22. Jquery برای جستجوی سریع
 23. ادیتور برای کاربران در بخش ثبت صفحات و آگهی
 24. درج آگهی های مرتبط در انتهای صفحه
 25. اضافه کردن فیلتر برای فعال سازی آگهی های نیازمند فعالسازی
 26. قسمت تماس با ما / ارسال نظرات
 27. قسمت مدیران و تعریف بی نهایت مدیر با دسترسی های مختلف
 28. قسمت صفحات منفرد برای مدیر سایت
 29. قابلیت ثبت منو برای وب سایت توسط مدیر سیستم
 30. قسمت تنظیمات متن های، الگو های اس ام اس های ارسالی ، الگو های ایمیل های ارسالی در بخش های مختلف سایت به شکل کاملا داینامیک
 31. تولید نقشه سایت استاندارد گوگل به شکل پویا
 32. مدیریت تمامی کلمات کلیدی و توضیحات گوگل به شکل صفحه به صفحه جهت قدرت بیشتر سئو
 33. سیستم تگ جامع برای سایت جهت تولید صفحات شبکه ای در سایت
 34. درآمد زایی از سایت
 35. و ...

 هزینه های طراحی سایت نیازمندی : 

هزینه طراحی سایت نیازمندی و پیاده سازی آن بستگی به امکانات مورد نظر شما برای وب سایت خود دارد. تعرفه طراحی سایت نیازمندی شرکت میهن وب گستر، با توجه به زمان و ارزش کاری سنجیده شده و بصورت منصفانه ای ارائه می گردد. 

برای اطلاع از هزینه و قیمت طراحی با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار نمایید :

خط اختصاصی تهران : 77476631-021  

آدرس ایمیل  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید :

 

ارسال نظر