طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت آموزشی گروهی از سایت ها که بطور آنلاین و یا آفلاین به مسائل آموزشی در حیطه ها و زمینه های مختلف می پردازند، وب سایت های آموزشی می باشند.

طراحی سایت آموزشی انواع مختلفی دارد که برای نمونه می توان به طراحی سایت برای موسسات آموزشی، اساتید، سایت های آموزش رایگان و آموزش به صورت دریافت مبالغ، آموزش های کودکان، آموزش در موضوع کاری خاص، سایت های ارائه مقالات به صورت رایگان و مبلغی و ... اشاره کرد.

طراحی سایت آموزشی اغلب اوقات، با توجه به موضوع، متنی و نمایشی می باشند و باید گرافیک خاص خود را که شامل خوانایی مطالب و نوشته ها در آن است را داشته باشند، و بدون اینکه صفحات را شلوغ نمایند امکانات را به نمایش امکانات بگذارند.

با داشتن یک سایت آموزشی حرفه ای و خوب، پزشکان ، معلمان ، اساتید مدارس و آموزشگاه ها و ... می توانند،  ارتباط مناسبی با مخاطبین، دانشجویان و دانش آموزان خود برقرار کنند.

شرکت میهن وب گستر توانسته است با طراحی های خاص خود در زمینه طراحی وب سایت های آموزشی، تجربیات و تخصص فراوانی را در این زمینه کسب نموده و در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

در صورتی که یک وب سایت آموزشی بخواهد مخاطبین خود را به صورت هدفمند پیدا نماید، باید یک سایت قدرتمند در موتور جستجوگر گوگل داشته باشد. در صورتی که وب سایت در نتایج گوگل برای جستجوی کلمات هدف خود، رتبه  بالایی به دست آورد، قادر است به راحتی و با کمترین هزینه به نتیجه خود برسد. طراح سایت می تواند این کار  را با داشتن یک وب سایت حرفه ای و طراحی آن بر مبنای سئو و موتورهای جستجوگر و تکنیک های اجرایی سئو به خوبی به انجام برساند. طراحی اختصاصی وب سایت بر اساس آخرین الگوریتم های گوگل از مهمترین تخصص های شرکت میهن وب گستر می باشد.

با توجه به موضوع سایت ، گرافیک و قالب آن باید به شکلی صحیح و حرفه ای برنامه ریزی شود.  مطالب سایت باید به صورت واضح برای مخاطبین و بازدید کنندگان قابل مشاهده باشد. با داشتن یک سایت ضعیف و معمولی در قالب سایت و امکانات، فرار کاربران از سایت به راحتی اتفاق می افتد. بنابراین طراحی یک سایت آموزشی باید به درستی و رعایت اصول سایت های آموزشی انجام پذیرد تا باعث فرار کاربرانی که وارد سایت می شوند نگردد.

در سایت و در زیر مطالب باید بخش هایی برای ارتباط و نظردهی کاربران در نظر گرفته شود تا کاربران از به روز بودن سایت آگاه شوند. از دیگر مواردی که در امکانات سایت باید در نظر گرفته شود، سیستم دسته بندی مطالب بر اساس موضوع و تاریخ می باشد.

سایت های آموزشی که در زمینه فروش مقالات و فایل های آموزشی فعالیت می کنند، باید یک سیستم پرداخت و سفارش ساده و مناسب کاربر داشته باشند. 

شرکت میهن وب گستر با تخصص کامل در زمینه طراحی سایت های آموزشی و ارتقای رتبه آنها در گوگل و بهینه سازی سایت شما در خدمت درخواست دهندگان سایت های آموزشی می باشد.

 هزینه های طراحی سایت آموزشی: 

با توجه به طراحی سایت آموزشی و پیاده سازی آن و امکانات مورد نظر شما برای وب سایت خود، هزینه های مختلفی در نظر گرفته شده است.  تعرفه طراحی سایت آموزشی شرکت میهن وب گستر، با توجه به زمان و ارزش کاری سنجیده می شود و به صورت منصفانه ای ارائه می گردد. 

برای اطلاع از هزینه و قیمت طراحی با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار نمایید :

خط اختصاصی تهران : 02177476631

آدرس ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ارسال نظر